“Siz sadece isteyin, biz dilediğiniz dilde yazalım!”

İçerik pazarlaması stratejinizde global pazarda yerinizi almak da varsa o zaman sesinizi Punto’nun yabancı dil içerikleri ile duyurmaya hazır olun!

Potansiyel Müşterilerinize Native İçerikler ile Ulaşın!

E-ticaret içeriklerinden blog içeriklerine, web sitesi içeriklerinden basın bültenlerine tüm dijital içerik ihtiyaçlarınızı 5 dilde karşılıyoruz.

İngilizce, Arapça, Rusça, Fransızca ve İspanyolca dillerinde kaliteli içeriğe ulaşmak Punto ile hiç zor değil. Dilerseniz yabancı dil alanında uzman içerik üreticilerine dilerseniz de ana dili; İngilizce, Arapça, Rusça, Fransızca ya da İspanyolca olan native içerik üreticilerine ürün veya servislerinizi anlatan içerikler ürettirebilirsiniz.

İşini Büyütmek İsteyenler için Yabancı Dilde İçerik Üretimi

Her geçen gün daha multilingual yani “çok dilli” olmaya devam eden dijita dünyada işinizin kendini sadece tek bir dilde anlatıyor olması yeterli değil. İşinizin kapılarını dünyaya aralamak için sektörünüzün hangi global pazarda talep gördüğünü anlamalı ve o global pazara yabancı dildeki içeriklerinizle yatırım yapmalısınız.

Punto’nun 5 dilde içerik üretimi gücü sayesinde işinizi büyütmek için ilk adımı bugün atın. Detaylı bilgi için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

TOP