“Müşterilerinize ve hedef kitlenize kurumsal yayınlarınızla ulaşın.”

Müşterilerinizle ve hedef kitlenizle iletişim kurmanın en etkili yollarından biri periyodik kurumsal yayınlar. Basılı ya da dijital kurumsal dergiler, marka kimliğinizin güçlü birer temsilcisidir. Sektörel kurumsal yayınınızla sektör profesyonellerine ulaşabilir, faaliyet alanınızdaki yetkinliğinizi ispatlayabilirsiniz. Lifestyle içeriklerle zenginleşen, okuması keyifli dergiler ile markanızın prestijine prestij katabilirsiniz.

Kurum İçi Yayınlarla Çalışanlarınızın Motivasyonunu Artırın

Şirketinize dair en güncel haberlerin paylaşıldığı, çalışanlarınızın kişisel gelişimlerini destekleyen makalelerin yer aldığı kurum içi yayınlar kurumsal bağlılığı ve motivasyonu artırır. Periyodik kurum içi yayınınızla çalışanlarınızla düzenli ve etkili iletişim kurabilirsiniz.

Punto Kurumsal Yayınlarda da Yanınızda

Punto’nun kurumsal yayıncılık konusunda deneyimli yazar ve editörleri, ihtiyaçlarınızı anlar ve sizin dilinizden konuşur. Binlerce kişiye ulaşan ve kurumsal kimliğinizi yansıtan online ve basılı yayınlarda da Punto’ya güvenebilirsiniz. Kurumsal dergi ya da kataloglarınızın içerikleri için hemen şimdi bizimle iletişime geçebilirsiniz.

TOP