“Siz işinize odaklanın, biz stratejinizi planlayalım!”

Güçlü bir strateji planlamak, içerik pazarlamasının en önemli ve en temel adımıdır. Markanızın vizyonuna, hedef kitlenizin beklentilerine ve rakiplerinizin stratejilerine göre size en uygun planlamayı Punto yapsın, siz de diğer hedeflerinize rahatça vakit ayırın!

Kim, Nerede, Nasıl?

İçerik stratejinizi belirlerken hedef kitlenizi analiz etmeniz ve onların ilgisini çekecek içerikleri hangi platformlarda yayınlayacağınızı belirlemeniz çok önemli.

Sonrasında ise web sitenizde, blogunuzda, sosyal medya hesaplarınızda yayınlayacağınız içeriklerin hitap dili ve kurgusu belirlenmelidir. Kullanıcı odaklı içerik üretimi için markanızın çizgisine en uygun şekilde güçlü planlamalar yapılmalıdır. Üretilecek içeriklerin konuları farklı olsa da dil bütünlüğü sağlanmalıdır. Son olarak ihtiyaçlar dahilinde yazılması gereken içeriklerin listesi ve aylık planı çıkarılmalıdır.

İçerik Stratejisi = Etkili Bir PR Çalışması

Değerli içerikler üretmek ve online kanallarınızda etkileşim yaratmak için gerçekleştireceğiniz stratejiler, markanızın bilinirliğini de güvenirliliğini de artırır. Özel bir strateji ile hazırlanan bir blog, sizi en iyi yansıtan mecranız olabilir. Dolayısıyla içerik danışmanlığı alarak PR çalışmalarınıza da güçlü bir destekçi ekleyebilirsiniz.

İçerik Danışmanınızla Tanışın!

Strateji geliştirmeye ayıracak vaktiniz ya da ekibiniz yoksa endişe etmeyin. İçerik danışmanınız Punto, sadece içeriklerin hazırlanmasında değil içerik planlama aşamasında da yanınızda!

İhtiyaçlarınız ve hedefleriniz doğrultusunda size özel bir içerik stratejisi belirlememiz için bizimle şimdi iletişime geçin! Yeni nesil içerik pazarlaması ajansı Punto ile rakiplerinizin bir adım önüne geçin!

TOP