“İçerikleriniz, dünyanın kapılarını aralasın!”

Dijital dünyada görünür olmak için kaliteli içeriğe ihtiyacınız olduğunu biliyorsunuz. Peki ya ürün veya hizmetleriniz, sınırları içerik pazarlamasıyla aşsın istiyorsanız?

O zaman kaliteli çeviri içerikleriyle Punto yanınızda! E-ticaret sitenizin, blog sayfanızın ya da web sitenizin farklı dillerdeki çeviri ihtiyaçları için Punto’nun tecrübesine güvenebilirsiniz.

İşinizi Çeviri Hizmeti ile Dünyaya Taşıyın

İnsan iletişiminin en büyük aracı olan dil, dijital dünyada görünür olmanın da en büyük aracı. Bu nedenle global pazarda mesajınızı hedef kitlenize “nasıl” anlatacağınız çok önemli. Doğru çeviri hizmeti ile hedef kitlenizin karşısına tam istediğiniz gibi çıkmanız mümkün. Bu süreçte yapılması gereken ise çok basit: Kaynak dilin hedef dile doğru ifadeler ile aktarılması. Bunun için gerekli uzmanlık ise Punto’da var! Kısacası, işinizi çeviri hizmeti ile dünyaya taşımak Punto ile çok daha kolay!

Hedef Kitlenizin Anladığı Dilden Konuşun

İçeriklerinizin Türkiye sınırlarını aşmasını istiyorsanız, tek başına çeviri hizmeti sizin için yeterli olmayabilir. Bu noktada, globaldeki hedef kitlenizin alışkanlıklarını ve kültürünü göz önünde bulundurarak ürün ya da servisinizi adapte etmeniz gerekiyor. Temelde ürünü tanıyacak ya da içeriği okuyacak kişinin bu ürün ya da içeriğe yabancı hissetmemesi için yapılan çalışmalar olarak tanımlanabilecek yerelleştirme çalışmaları sayesinde hedef kitlenizin anladığı dilden konuşabilir ve işinizi dünyaya tanıtabilirsiniz.

Sınırları Aşarken Punto Yanınızda!

İşiniz dijital dünyada sınırları aşarken Punto yanınızda!

Web sitenizin çeviri ya da yerelleştirme çalışmalarından hangisine ihtiyacı olduğunu analiz ediyor ve bulunduğunuz sektöre özel bir terminoloji çalışması yapıyoruz. Firmanıza özel yaptığımız bu çalışmalar sonrası alanında uzman çeviri ve yerelleştirme uzmanlarıyla süreci başlatıyoruz!

Web sitesi, blog ya da e-ihracat sitesi yerelleştirme süreçleriniz için Punto’ya güvenebilirsiniz. Detaylı bilgi için bizimle hemen iletişime geçin.

TOP