“İlgi çekici blog içerikleriyle hedef kitlenize ulaşın, trafiğinizi ve satışlarınızı artırın!”

Kurumsal blog sahibi olmak içerik başarılı içerik pazarlaması stratejilerinin olmazsa olmazı. Düzenli olarak yeni, özgün ve ilgi çekici blog içerikleriyle markanızın itibarını artırabilir, ürünlerinizi ve hizmetlerinizi hedef kitlenize en iyi şekilde tanıtabilirsiniz.

Markanızın Sesini Blogunuzla Duyurun

Büyük markaların da taze girişimlerin de müşterileriyle bağ kurmak için bloga ihtiyacı var. Web sitenizin ayrılmaz parçası olan kurumsal blogunuzla SEO başarınız kendiliğinden yükselir ve arama motorlarında görünür olma ihtimaliniz %434 artar.* Daha çok kişiye ulaşıp adınızı duyurma şansınızla birlikte blogu olmayan işletmelere göre site ziyaretlerinizi satışa dönüştürme oranlarınız %67 yükselir.**

Sektörel Uzmanlığınızı Blogunuzla Gösterin

Modadan yeme-içmeye, finanstan otomotive tüm sektörler için uzmanlığınızı yansıtan blog içerikleri üretiyoruz. Hedef kitlenizi eğlendiren, bilgilendiren, onlara rehberlik eden kullanıcı dostu ve özgün içeriklerle marka bilinirliğinizi artırabilirsiniz. İlgi çekici blog içerikleri sayesinde sosyal medya paylaşımlarınızı da zenginleştirebilirsiniz.

Blog İçeriklerinde Punto Dijital'in Özel Yeteneklerini Keşfedin

Yaratıcı blog içeriği fikirlerine mi ihtiyacınız var? Bir blog hayali kuruyor ama nereden başlayacağınıza karar veremiyor musunuz? Punto, kurumsal bloguna dair tüm süreçlerde yanınızda. Blog içeriklerinde diğer içerik hizmetlerimizde olduğu gibi sadece işin profesyonelleriyle çalışıyoruz. Teknik konular gibi niş alanlarda blog içeriklerine ihtiyaç duyduğunuzda Punto Dijital'in uzman yazarlarıyla çalışarak blogunuza yetkinlik katabilirsiniz. Detaylar için hemen iletişime geçin!

*Tech Client verilerine göre.
**HubSpot verilerine göre.

TOP