Web Sitenizin Trafiğini Backlink İçerikleriyle Artırın

Backlink, diğer adıyla “geri link” içerikleri başka bir sitede firmanızla, ürününüzle ya da hizmet verdiğiniz sektörle ilgili yayınlanan bir içerikten web sitenize yapılan linkleme içerikleridir. Bu içerikler sayesinde daha fazla potansiyel müşteriye ulaşabilirsiniz. Üstelik backlink içeriğinin yayınlandığı web sitesinin hedef kitlesine de ürün ya da servislerinizi tanıtmış olursunuz.

Backlink içerikleri üretirken atlanmaması gereken önemli noktaları şöyle sıralayabiliriz:

  • Backlink içeriğinin yayınlanacağı web sitesi ya da web sitelerinin doğru seçilmesi gerekir. Bulunduğunuz sektörle ilgili olmayan ya da arama motorları tarafından uygun bulunmayan sitelerden backlink almak, web sitenizin itibarı için iyi olmayacaktır.
  • Linkleme yapılacak anahtar kelime veya anahtar kelime gruplarının iyi belirlenmesi gerekir. Doğru anahtar kelimelere yapılmayan linkleme, bu linkle web sitenize gelen kişilerin doğru içerikle karşılaşmamasına sebep olur.

Backlink Sitenizi Seçin, Gerisini Punto’ya Bırakın!

Web sitenizin arama motoru optimizasyonu için gerekli, organik trafiğinizi artıracak backlink içerikleri için Punto Dijital'e güvenin. Ürün veya servislerinizin potansiyel müşterilerinize tanıtımını yapabilmek, onları dijital dünyada görünür hale getirebilmek için sizin için üreteceğimiz içerikleri yayınlayın ve sitenizin gelişimini seyredin.

Backlink içerikleriniz için Punto Dijital'e hemen ulaşabilir, aklınızdaki soruların yanıtına kısa sürede ulaşabilirsiniz.

TOP